Aktualności

Pracodawco, pozwól sobie pomóc

clock Czerwiec 15, 2016

Oszczędności, elastyczność i minimum formalności. To tylko niektóre z korzyści, które może sobie zapewnić pracodawca, korzystając z agencji pracy tymczasowej.

Pomoc przy rekrutacji, czy może organizacja leasingu pracowniczego? Sprawdź, co agencja pracy ma do zaoferowania przedsiębiorcy.

Leasing pracowniczy (outsourcing pracowniczy) coraz bardziej zyskuje na popularności. Przeglądając ogłoszenia o pracę, bardzo często możemy zauważyć mnóstwo ofert pracy tymczasowej. Są one kierowane do różnych osób: od kelnerek, murarzy, pielęgniarek, aż po wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Skorzystanie z pomocy agencji pracy tymczasowej jest bardzo korzystne dla pracodawcy, który nie będzie musiał zawracać sobie głowy kwestiami kadrowo-płacowymi. Nalicza ona za niego wypłaty, przeprowadza szkolenia BHP oraz przygotowuje umowy i inne deklaracje. Pracodawca, korzystając z pomocy agencji pracy, oszczędza nawet do 30%. Dodatkowo nie musi się martwić rekrutacją i nie traci czasu na formalności.

Pracodawca może zlecić również jedynie przeprowadzanie rekrutacji. Agencja pracy tymczasowej, dzięki uważnej weryfikacji i umiejętnemu wyborowi technik rekrutacyjnych wybierze za niego wysoko wykwalifikowanych i profesjonalnych pracowników. Pracodawca oszczędza czas, a w zamian dostaje sumienny i odpowiedzialny personel.

Agencja pracy zapewnia również płynność zastąpienia zespołu pracowniczego przy nieplanowanych i losowych nieobecnościach.

To, czy pracodawca powinien zdecydować się na pomoc z zakresie leasingu pracowniczego czy procesu rekrutacji, zależy od profilu i działalności firmy. Zarówno outsourcing pracowniczy, jak i pomoc czy selekcji i zatrudnianiu pracowników są korzystne, ponieważ dzięki temu pracodawca może skupić się na swojej działalności oraz celach biznesowych i nie musi się przejmować kwestiami organizacyjnymi. Do tego oszczędza pieniądze, czas i nerwy.

Agencja Pracy Lagdiw pomaga pracodawcy we wszystkich wspomnianych kwestiach i po wcześniejszym zbadaniu jego potrzeb dobiera taką formę współpracy, by była dla niego najbardziej korzystna.

Tak więc drogi Pracodawco, pozwól sobie pomóc i skorzystaj z naszej oferty!