Oferty pracy

Kategorie

Forma zatrudnienia

Miejsce pracy

PRACOWNIK MAGAZYNU

LAGDIW

clock Kwiecień 13, 2017

W chwili obecnej poszukujemy Kandydatów na następujące stanowisko:

MAGAZYNIER

 Wrocław

          Zadania:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe przyjęcie i wydanie towaru zgodnie z ustaloną dokumentacją
  • Ręczny załadunek i rozładunek towarów
  • Przygotowywanie i komisjonowanie towarów w oparciu o ustalone dokumenty
  • Przestrzeganie i stosowanie procedur związanych z magazynowaniem, wysyłką i przyjmowaniem towarów
  • Zabezpieczenie wyrobów przed zniszczeniem, uszkodzeniem lub kradzieżą, kontrola stanów w magazynie
  • Kontrola wydawanych towarów

  • Dbanie o wysoki standard usług

  • Obsługa wózków widłowych – opcjonalnie

    Oczekujemy:

  • Motywacji do pracy
  • Zaangażowania
  • Elastyczności
  • Owartości na zmiany
  • Dobrej organizacji pracy
  • Odpowiedzialności, sumienności
  • Gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Posiadanie uprawnień na wózki widłowe będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Pracę w pełnym etacie w systemie dwuzmianowym
  • Umowa o pracę