Oferty pracy

Kategorie

Forma zatrudnienia

Miejsce pracy

Opiekun projektu w branży OZE

Lagdiw

clock Marzec 6, 2017

Lagdiw to nowoczesna Agencja Zatrudnienia zajmująca się pośrednictwem pracy. Poszukujemy osób wyróżniających się na tle innych kandydatów osobowością i umiejętnościami. Obecnie dla naszego klienta – globalnego lidera odnawialnych źródeł energii poszukujemy:

 Opiekuna projektu w branży OZE

Interesuje Cię rozwój osobisty i praca w ciekawej branży? Wykorzystaj swoją charyzmę i stań się częścią międzynarodowej marki!

Zakres obowiązków:

-Samodzielne koordynowanie i zarządzanie projektem budowy farm fotowoltaicznych (PV) na terenie Europy i Polski.
-Nadzór nad budową projektów PV – monitorowanie i organizowanie prac zespołów wykonawczych.
-Stały kontakt z zespołami wykonawczymi i kontrahentami.
-Tworzenie raportów z realizacji i przebiegu powierzonych zadań dla kierownictwa firmy.

Oczekiwania:

-Min 2-letnie doświadczenie w samodzielnym koordynowaniu projektami lub na stanowiskach pokrewnych.
-Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie.
-Samodzielność w działaniu i odpowiedzialność za całościową realizację projektu.
-Umiejętność pracy pod presją czasu.
-Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

-Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
-Znajomość branży OZE.
-Umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

-Umowę o pracę bezpośrednio u pracodawcy.
-Atrakcyjne wynagrodzenie + system premiowy.
-Możliwość rozwoju i poszerzenia kwalifikacji zawodowych.
-Przyjazną atmosferę pracy.
-Niezbędne narzędzia do pełnienia w/w funkcji.
-Udział w budowie dynamicznie rozwijającej się firmy.