Praca tymczasowa, sezonowa
Praca tymczasowa za granicą

Poszukujesz pracy sezonowej za granicą? Nie wiesz, w jaki sposób znaleźć legalną pracę poza granicami kraju? Obawiasz się o późniejsze zakwaterowanie? Jesteśmy nowoczesną agencją zatrudnienia, zajmującą się pośrednictwem pracy. Pomożemy ci zdobyć pracę sezonową za granicą od zaraz, a także dopełnimy wszelkie formalności.

Agencja pośrednictwa pracy Lagdiw

Jesteśmy agencją, która zajmuje się pośrednictwem pracy. Działamy nie tylko w Polsce, ale także na terenie Unii Europejskiej oraz kilku państw, które do niej nie należą (m. in. Islandia i Szwajcaria). Nasza firma posiada dwie siedziby. Są to:

  • agencja pracy tymczasowej Warszawa
  • agencja pracy tymczasowej Wrocław

Pomagamy nie tylko w znalezieniu wakacyjnej pracy za granicą lub pracy tymczasowej za granicą, ale też oferujemy wsparcie w wyrabianiu dokumentów, które mają legalizować pobyt. Pomagamy znaleźć zakwaterowanie, świadczymy transport do miejsca pracy, a także oferujemy pomoc opiekuna, mówiącego w konkretnym języku. Proponujemy wyłącznie sprawdzone oferty pracy, dobrze opłacalne. Jeżeli interesuje cię praca sezonowa z zakwaterowaniem, to zgłoś się do naszej agencji. Posiadamy certyfikat Izby Pracodawców Polskich, co potwierdza nasze doświadczenie oraz kompetencje.

Praca sezonowa Warszawa

Czy warto podejmować okresową pracę za granicą? Często okazuje się, że jest ona dobrym początkiem, będącym pomocą w dalszym nawiązaniu współpracy z daną firmą. Pracodawcy doceniają każde nabyte przez nas doświadczenie, dlatego warto podjąć się pracy sezonowej od zaraz. Agencja pracy tymczasowej pomaga w dopełnieniu wszelkich formalności, co sprawia, że tymczasowa praca za granicą staje się realna i prostsza, niż nam się na początku wydawało. Współpraca z agencją pracy czasowej w Warszawie daje faktyczną możliwość nawiązana stałego współdziałania z daną placówką. Skontaktuj się z nami poprzez naszą stronę internetową www.lagdiw.pl, drogą mailową (info@lagdiw.pl) lub przyjdź bezpośrednio do siedziby firmy, która mieści się w Warszawie na ulicy Poznańskiej 21/48.

Praca tymczasowa od zaraz

Jeżeli poszukujesz sezonowej pracy na już, to wejdź na stronę agencji pracy tymczasowej Lagdiw i sprawdź zakładkę oferty pracy. Lagdiw oferuje pracę sezonową w Warszawie, we Wrocławiu, a także na terenie Unii Europejskiej oraz w innych państwach. Oferty pracy tymczasowej są podzielone na kategorie, co pozwala na komfortowe wyszukiwanie interesującej nas formy zawodu. Wyróżniamy takie działy jak: HR, branża produkcyjna, branża handlowa, branża medyczna, branża budowlana, branża ogrodnicza, branża gastronomiczna oraz automotive.

Pomożemy ci znaleźć wymarzoną pracę bez wykonywania zbędnych formalności, a także zadbamy o to, by spełniała ona Twoje faktyczne oczekiwania. Agencja pracy tymczasowej w Warszawie zadba o to, by twoje warunki zatrudnienia były jak najlepsze. Działamy w sposób szybki, dzięki czemu znajdziesz pracę sezonową za granicą od zaraz.

Agencja pracy tymczasowej – Wrocław

Nasza agencja pracy tymczasowej mieści się we Wrocławiu, na ulicy Ruskiej 22. Przyjdź do siedziby firmy Lagdiw i wybieraj spośród ofert pracy sezonowej, które cię szczególnie interesują. Możesz również skontaktować się z nami telefonicznie, dzwoniąc pod numer 664 605 563. Nasi pracownicy udzielą wszelkich szczegółowych informacji bezpośrednio lub podczas rozmowy telefonicznej.

Praca za granicą

Wielu ludzi marzy o pracy sezonowej za granicą, ponieważ pozwala to na zdobycie sporej ilości pieniędzy w legalny sposób. Agencja pracy tymczasowej Lagdiw oferuje pracę sezonową za granicą bez znajomości języka. Jest to możliwe dzięki obecności opiekuna znającego język, którego opiekę firma oferuje przez cały czas pobytu w miejscu pracy. Firma Lagdiw działa zarówno na terenie Polski, jak i poza granicami naszego kraju. Okresowa praca za granicą pozwala na zdobycie cennego doświadczenia zawodowego oraz dobrych zarobków. Agencja pracy sezonowej pomaga skontaktować pracowników ze sprawdzonymi pracodawcami, a także oferuje pomoc na wszelkich etapach rekrutacji (związanych z różnymi formalnościami) oraz w trakcie wykonywania pracy. Jeżeli szukasz wymarzonej pracy za granicą, to skorzystaj z naszej oferty. Dajemy możliwość podjęcia pracy we wszystkich krajach Unii Europejskiej, a także w kilku państwach, takich jak Islandia, Szwajcaria oraz Norwegia. Dbamy również o to, by pomóc w ewentualnym przedłużeniu pobytu i wyrobieniu zaproszenia od wojewody.

Tymczasowa agencja pracy  – bez zbędnych formalności

Jeżeli poszukujesz pracy sezonowej od zaraz, to znakomicie trafiłeś. Agencja pracy Lagdiw pomaga i działa w taki sposób, by wszystko obyło się bez zbędnych formalności, możliwie najszybciej. Firma oferuje dobre, godziwe warunki zatrudnienia i dba o odpowiednie relacje pomiędzy pracodawcami i pracownikami. Praca czasowa polega na podejmowaniu pracy w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie wyłącznie na czas wcześniej określony w umowie. Aby zawrzeć umowę o pracę tymczasową, wymagane są takie dokumenty jak: dowód osobisty, numer NIP oraz numer konta bankowego. Agencja Lagdiw nie pobiera żadnych opłat od potencjalnych pracowników – wszystko jest bezpłatne dla zainteresowanych współpracą z pośrednictwem pracy. Umowa jest podpisywana z agencją pracy tymczasowej. Może to być umowa na czas wykonywania określonej pracy lub umowa na czas określony.

Wakacyjna praca za granicą

Jeżeli poszukujesz ofert pracy sezonowej, skorzystaj z pomocy agencji pracy sezonowej Lagdiw. Specjalizuje się ona w usługach skierowanych właśnie do osób poszukujących np. sezonowej pracy nad morzem (z zakwaterowaniem). Interesuje cię praca na terenie któregoś z krajów Unii Europejskiej? A może poszukujesz pracy tymczasowej w Warszawie lub we Wrocławiu? Wejdź na stronę www.lagdiw.pl i zapoznaj się z ofertą naszego biura pośrednictwa pracy. Gwarantujemy jasne zasady pracy, wypłaty na czas, uczciwą umowę oraz godziwe warunki pracy. Na poszczególnych etapach współpracy oferujemy wsparcie opiekuna. Dzięki nam znajdziesz wakacyjną pracę za granicą na bardzo atrakcyjnych warunkach.