Outsourcing pracowników
Outsourcing pracowniczy kadr i płac dla polskich firm

We współczesnym biznesie sprawdzona firma outsourcingowa to prawdziwy skarb. Pozwala nie tylko zaoszczędzić czas i pieniądze niezbędne na prowadzenie procesu rekrutacji czy realizowania usług wewnątrz firmy, ale również odpowiada za poprawność tych procesów. W outsourcingu usług znajduje się nie tylko jednak najczęściej wybierany outsourcing pracowniczy, ale i szereg innych działań, których możemy podjąć się dla Twojej firmy. Wśród nich znajdziesz m.in. outsourcing księgowy w Warszawie i Wrocławiu czy outsourcing kadr na terenie tych dwóch miast.

Korzyści z outsourcingu dla Twojej firmy

Istnieje co najmniej kilka powodów, dla których zatrudnienie zewnętrznego podmiotu do realizacji zadań w Twojej firmie będzie dobrym, sprawdzonym rozwiązaniem. Oto niektóre z nich:

  • oszczędności – jakiegokolwiek outsourcingu w Polsce nie wybierzesz, możesz liczyć na oszczędności związane z zatrudnieniem nowych pracowników, prowadzeniem dokumentacji czy trwaniem procesu rekrutacji; realizujemy outsourcing pracowników w Warszawie i Wrocławiu;
  • odciążenie – outsourcing firmy gwarantuje odciążenie Twojego przedsiębiorstwa z zadań, do których musiałbyś oddelegować wyspecjalizowanych pracowników; to zapewnia zachowanie zasobów do Twojej dyspozycji  przy profesjonalnej obsłudze oferowanej przez m.in. outsourcing kadrowy;
  • profesjonalizm – wybierając zarówno outsourcing kadr, jak i każdy inny jego rodzaj oddajesz szereg obowiązków w ręce specjalistów, którzy wiedzą, co robią – to świetnie wpływa na wizerunek Twojej firmy; dodatkowo outsourcing kadr i płac jest zawsze prowadzony zgodnie z aktualnymi przepisami;
  • rozszerzenie działalności – w ramach outsourcingu pracowniczego możesz pozyskać pracowników, którzy świetnie sprawdzą się w nowych dziedzinach działalności Twojej firmy, nieosiągalnych z dotychczasową kadrą; własnych pracowników możesz oddelegować do najpotrzebniejszych, aktualnych zadań;
  • szybkie działanie – zapewniamy outsourcing pracowników, w ramach którego możesz pozyskać nowe osoby współpracujące z Twoją firmą w jak najkrótszym czasie – przy stałej współpracy skróconym nawet do 24 godzin! Taki outsourcing pracowniczy w Warszawie czy Wrocławiu jest świetnym wyjściem dla każdego konkurencyjnego przedsiębiorstwa.

outsourcing2

„Zbieraj pozytywne owoce podejmując trafne decyzje”. — Lgdiw

Jakie dziedziny outsourcingu oferuje LAGDIW?

W ramach swojej działalności nasza firma z radością i doświadczeniem profesjonalnie zajmie się wszystkimi dziedzinami, które opisuje outsourcing portal. Oto część z nich.

Outsourcing kadr i płac

Poprzez outsourcing kadrowo-płacowy rozumiemy przede wszystkim przekazaniem realizacji wszystkich zadań z dziedziny kadrowości oraz płac w ręce naszej firmy, w celu zaoszczędzenia zasobów, czasu i pieniędzy na zatrudnianiu fachowców. Tego rodzaju outsourcing usług księgowych pozwoli również przekazać realizowanie zadań księgowości w ręce specjalistów. W praktyce outsourcing księgowości w Warszawie czy Wrocławiu to znaczna oszczędność i gwarancja profesjonalizmu obsługi księgowej. Możesz osobno zlecić outsourcing kadr oraz outsourcing płac.

Outsourcing usług IT

Myślałeś nad tym, aby zlecić nam outsourcing kadr IT? A może przekaż naszej firmie realizację wszystkich usług informatycznych! Dlaczego potrzebny jest outsourcing IT? Warszawa czy Wrocław jako duże miasta oferują sporo usług indywidualnych informatyków czy firm. My znajdziemy te najlepsze dla Twoich potrzeb, a nasz outsourcing kadr IT zapewni Ci szybką obsługę informatyczną z zachowaniem zasad tajemnicy firmowej.

Outsourcing pracowniczy

Szukasz wyspecjalizowanego pracownika, dzięki któremu realizacja dodatkowych, nadprogramowych zadań w Twoim przedsiębiorstwie będzie możliwa? Nasza firma zajmie się procesem rekrutacyjnym, zatrudnieniem i wszystkimi obowiązkami związanymi z nowym pracownikiem, z którego to Twoja firma będzie korzystać! My zapewniamy outsourcing, praca w Twojej firmie jest realizowana przez profesjonalistę.

Niezależnie od tego, czy interesuje Cię outsourcing w Warszawie czy Wrocławiu, nasza firma profesjonalnie zajmie się Twoimi potrzebami. Jeśli interesuje Cię cennik outsourcingu kadr i płac, pracowniczego czy usług IT – skontaktuj się z nami, przedstawimy korzystne propozycje. Pamiętaj, że wybierając jakikolwiek stały rodzaj usług, np. outsourcing kadrowo-płacowy, cennik będzie stworzony specjalnie na potrzeby naszej współpracy.

Trzy powody dla których warto nawiązać współpracę z LAGDIW.

1. Minimalizujesz formalności

Zamiast wyliczać wiele wypłat i tracić czas po prostu płacisz zbiorcza fakturę VAT pod koniec okresu rozliczeniowego. Kwota zależna jest od faktycznych roboczo godzin, więc masz pewność, że wiesz, za co płacisz.

2. Nie zajmujesz się dokumentacją

Przejmujemy na siebie obowiązki związane z przygotowaniem umów, ubezpieczeniami, wystawianiem rozliczeń PIT, wypłatami, badaniami lekarskimi, czy szkoleniami BHP. Zajmujemy się także składkami ZUS oraz rozliczeniem urlopów i L4.

3. Dostajesz sprawdzonych pracowników

Pracowników, których kierujemy do Twojej firmy, sprawdzamy pod kątem ich kwalifikacji. Dzięki temu masz pewność, że sprawdzą się na swoim stanowisku i wypełnią stawiane im zadania. Umiejętności wielu z nich są na tyle wysokie, że wielu naszych klientów zmienia współpracę w ramach pracy tymczasowej, na stałe zatrudnienie!

outsourcing

“Oszczędność jest regułą umysłów gnuśnych. Jest ona bez wątpienia lepszą od rozrzutności, ale też nie ma wątpliwości, że nie jest tak dobra, jak użytek.” – Henry Ford